W Gruncie Ruchu | FAQ

FAQ

1. Co mam zrobić, żeby dołączyć do społeczności AWGR Online?

Wykonaj poniższe 5 kroków:


1. Wypełnij formularz pod adresem: https://forms.gle/MLba179skXeQA59Z7.

2. Przeczytaj maila od nas i zapoznaj się z warunkami dołączenia do AWGR Online.

3. Prześlij składkę członkowską w wysokości 200 zł za miesiąc.

4. Prześlij potwierdzenie przelewu na maila awgronline@gmail.com.

5. Dołącz do grupy na fb: AWGR Online i ciesz się wspólnym ruchem w twoim domu!

2. Wypełniłem formularz, ale nie dostałem jeszcze maila zwrotnego. Co zrobić?

Proces rejestracji trwa w tej chwili do 24 godzin. W aktualnej wersji AWGR Online proces rejestracji nie jest automatyczny - z radością obsługujemy go manualnie. Pracujemy nad jego usprawnieniem, ale na ten moment prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. 

Jeśli Twój formularz się zapisał - na pewno otrzymasz od nas maila z informacją co dalej. Gdyby jednak wiadomość nie pojawiła się w Twojej skrzynce po 24. godzinach - prosimy o kontakt mailowy.

3. Czy ważność członkostwa Online jest bezterminowa, czy trwa miesiąc?

Na ten moment składki członkowskie opłacamy za dany miesiąc kalendarzowy. 

Przedłużenie następuje poprzez przekazanie składki za kolejny miesiąc lub za dłuższy okres z góry. 

Prosimy o przekazywanie składki za kolejny miesiąc do 29. dnia każdego miesiąca oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: awgronline@gmail.com. Dzięki temu proces przedłużenia członkostwa przebiegnie możliwie najsprawniej. 

4. Jestem Członkiem OPEN Akademii W Gruncie Ruchu. Moje członkostwo w Gymsteerze jest nieaktywne - dlaczego?

Z dniem 15. marca, z powodów odgórnych ograniczeń prawnych, zawiesiliśmy do odwołania działalność stacjonarnej Akademii W Gruncie Ruchu na Żoliborzu. 


Z dniem 31. Marca, postanowiliśmy zakończyć wszystkie członkostwa. Informacja z prośbą o indywidualną odpowiedź i kontakt z Waszej strony została wysłana do Was na maila.


Z powodu problemów technicznych, Gymsteer wciąż może wysyłać automatyczne powiadomienia. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, tymczasem prosimy o zignorowanie automatycznych powiadomień dotyczących płatności.


Jesteśmy w trakcie przygotowywania wypowiedzeń w formie elektronicznej, które niebawem prześlemy wam mailem.


W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt na maila: awgronline@gmail.com.

5. Mam Pakiet 8 wejść w stacjonarnej Akademii W Gruncie Ruchu. Jak mogę odzyskać niewykorzystane wejścia?

Dla osób, które przed tymczasowym zamknięciem stacjonarnej Akademii W Gruncie Ruchu miały aktywny Pakiet 8 wejść, przygotowaliśmy adekwatne rozwiązanie. Skontaktowaliśmy się z Tobą mailowo poprzez serwis Gymsteer. Prosimy o informację, jeśli nie dostałeś wiadomości lub jeśli chciałbyś wspólnie znaleźć inne rozwiązanie tej sytuacji. Zachęcamy cię też do dołączenia do społeczności AWGR Online. 


6. Czy będę mógł odtworzyć zajęcia online później, po ich zakończeniu?

Tak, wszystkie zajęcia są archiwizowane na Vimeo. Są zatem dostępne dla członków AWGR Online o dowolnej porze. Hasło dostępu do archiwum jest przekazywane wszystkim zarejestrowanym członkom AWGR Online.

7. Czy mogę dołączyć do AWGR Online w trakcie miesiąca?

Jak najbardziej! Nagrywamy wszystkie odbywające się zajęcia i umieszczamy je w Archiwum, z którego możesz korzystać o dowolnej porze dnia i nocy! Dlatego nawet dołączając w połowie miesiąca otrzymujesz tę samą ilość materiałów, co osoba dołączająca pierwszego dnia. 

Jeśli jednak Twoja sytuacja finansowa jest obecnie wymagająca, a chcesz dołączyć do nas w drugiej połowie miesiąca - napisz do nas. Postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie.

8. Czy mogę korzystać tylko z części pakietu AWGR Online?

Na razie - z przyczyn technicznych - nie ma takiej możliwości, by korzystać tylko z części członkostwa. Każdy członek ma pełny dostęp do bazy zajęć i bazy wiedzy, którą stopniowo rozwijamy. AWGR Online to społeczność, w której otwarcie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

 

Pracujemy nad tym, aby kursy wideo, e-book’i i plany treningowe były także dostępne poza pakietem członkowskim. Kolejno będziemy wam je udostępniać w miarę postępu prac nad materiałami.

9. Czy możliwe jest skorzystanie z darmowego okresu próbnego?

Tak. Możesz bezpłatnie zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia. Masz dostęp do części archiwum filmów z zajęć - a dokładnie do pierwszych odbytych zajęć online z każdego rodzaju (Movement Fundamenty, Movement, Trening Świadomośc). Znajdziesz je pod tym linkiem: https://vimeo.com/showcase/7039343.

 

Możesz też odwiedzić nasz fanpage na facebook’u (Akademia W Gruncie Ruchu). W zakładce filmy znajdziesz zapisane, publiczne live stream’y z różnych zajęć.

10. Co zrobić, jeśli nie mam facebook’a, a dołączam do AWGR Online?

Drogą mailową prześlemy Ci link do zajęć online oraz do archiwum filmów.

Przesyłamy również cotygodniowy newsletter z informacją, co dzieje się w AWGR Online, łącznie z odnośnikami do udostępnianych przez nas materiałów. 

 

Mimo wszystko - proponujemy, żebyś założył konto na facebook’u (nawet wyjątkowo i jedynie w tym celu), ponieważ grupa to podstawowa forma komunikacji między nami. Jest to miejsce dyskusji między członkami społeczności oraz miejsce spotkań w ramach Q&A.

 

Jeśli masz pomysł, jak inaczej możemy rozwiązać tę sytuację - napisz do nas :)