AWGR JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

AWGR JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Po to, aby poszerzyć nasze i wasze horyzonty ruchowe w piątkowe wieczory gościmy u nas zaprzyjaźnionych nauczyciele, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Kolejny raz zanurzymy się w świat tańca
Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.
________________
24/01/20 Piątek
JOGA - SPOSÓB NA ŁĄCZNOŚĆ

Zapraszam do wspólnej praktyki jogi inspirowanej metodą B.K.S.Iyangara. W czasie dwu godzinnego movement jam’u będziemy praktykować asany, poprzez które będziemy się zagłębiać w czucie własnego ciała. Układając ciało, rozpoznając blokady i napięcia, doznając wrażeń płynących z ciała, rozszerzając inteligencję, rozprzestrzeniając oddech, rozciągając możliwości, wzmacniając system nerwowy, poddając się, rozpuszczając ograniczenia… Z pomocą organów działania nóg i rąk oraz głowy we współpracy z sercem i także drugą osobą zgłębimy się w laboratorium naszych ciał.

HUBERT SUDER
Praktykę jogi rozpoczął w 1999 roku w Poznaniu, gdzie studiował i zdobył tytuł magistra ogrodnictwa na Akademii Rolniczej. Posiada uprawnienia pedagogiczne uzyskane na Uniwersytecie Przyrodniczym w Wrocławiu, oraz AWF-u Waszawa.Uczestnik wielu warsztatów z nauczycielami hatha-jogi z całej Polski i zagranicy.Uczy od 2012 roku, prowadząc zajęcia z grupami na różnym stopniu zaawansowania i z różnymi problemami ruchowym. W praktyce łączy techniki pracy z ciałem, oddechem i umysłem zarówno tych zaczerpniętych z tradycji wschodu oraz współczesnej nauki zachodniej.

Oprócz jogi praktykował capoeire angole, taniec afro-brazylijski, oraz różne techniki pracy z ciałem i głosem m.in. w Ośrodku Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Popularyzator ogrodnictwa organicznego i permakultury. Prowadzi warsztaty z dzikich roślin jadalnych. Prywatnie, tata Nawojki.
_________________
Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.