AWGR JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, masażu czy żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

AWGR JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Po to, aby poszerzyć nasze i wasze horyzonty ruchowe w piątkowe wieczory gościmy u nas zaprzyjaźnionych nauczyciele, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.
_________________
09/03/20 Piątek
ROZLUŹNIENIE PRZEZ DRŻENIE

Celem zajęć o nazwie “Rozluźnienie przez drżenie” jest zwiększenie świadomości ciała, poczucie, że uwolniliśmy się od napięć w ciele. Zdarza się też, że już po pierwszym spotkaniu nabiera się dystansu do stresujących nas sytuacji.
Jednak warto pamiętać, że najciekawsze efekty przynosi powtarzanie wprowadzania ciała w drżenie wielokrotnie.
Po piątkowych zajęciach najprawdopodobniej Wasze ciała zapamiętają, co to znaczy drżenie i teoria może przerodzić się w praktykę codzienną - tego Wam i sobie życzę.

Lena Ksanti
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Terapeutka pracy z ciałem, zafascynowana dobroczynnymi właściwościami wibracji. W swojej pracy wykorzystuje terapię dźwiękiem i metody wprowadzające ciało w drżenie. Zainteresowana szybką regeneracją ciała i umysłu. Na co dzień uprawiająca “jogę życia”. Od lat związana z realiami pracy w biurze, ponieważ od wielu lat pracuje, jako strateg. Dzięki tym doświadczeniom praktykuje metody przydatne dla osób ekstremalnie przepracowanych. Okazuje się, że można połączyć pracę umysłową z ruchem. Jej misją jest dzielenie się wiedzą z innymi, żeby tak jak ona, ludzie mogli świadomie przeżyć każdy dzień w zdrowiu, spokoju i szczęściu.
_________________
Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.