AWGR JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

AWGR JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Po to, aby poszerzyć nasze i wasze horyzonty ruchowe w piątkowe wieczory gościmy u nas zaprzyjaźnionych nauczyciele, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Kolejny raz zanurzymy się w świat tańca
Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.
________________
10/01/20 Piątek
DANCE IMPROVISATION WORKSHOP

Arshak: "I will be teaching:
☑ new ways to feel the music
☑ connecting the body through patterns

We all move uniquely, so we have to find our own style of dance to tell our own story. In workshop we will practice musicality, danceflow, storytelling and many types of ways to understand our own body language through dance."

Arshak Gyozalyan
Dancing ballet since I was 9 years old. At 16 moved to Europe to start studying dance more professionaly (Royal Swedish ballet school, Akademie des Tanzes Mannheim (Germany), Ballet school Basel (Switzerland). Eventually moved to Poland to start working. Worked in Teatr Wielki Poznań, Opera Wroclawska. Right now working as a freelance artist.

_________________


Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.