MOBILNOŚĆ / AKADEMIA W GRUNCIE RUCHU / SZCZECIN
30 listopada

Z ewolucyjnego punktu widzenia ruch stał się zbędny w spełnianiu wielu codziennych potrzeb. Jedzenie jest dostarczane pod nasze drzwi, zdalnie możemy pracować, czy porozmawiać z kimś, kto jest na drugim końcu świata. To wszystko - nie wychylając nosa z domu.

Choć liczne udogodnienia niewątpliwie ułatwiają nasze życie, wiążący się z nimi siedzący tryb życia skutecznie odbiera nam swobodę ruchu. Co zrobić by uwolnić się z więzów własnego ciała ?
Odpowiedzią jest właśnie MOBILNOŚĆ.
_________________________
TEMATYKA WARSZTATU
Podczas warsztatu odpowiemy sobie na pytanie jak i po co kształtować silne i pełne swobody ciało. Poznamy zasady budowania kontroli w skrajnych zakresach, na nowo definiując powszechny koncept rozciągania. Poznasz zestawy efektywnych ćwiczeń kształtujących mobilność kręgosłupa, kończyn górnych oraz kończyn dolnych. Systematyczna praca z poznanymi narzędziami pomoże ci wykształcić ruchomość, która będzie Ci towarzyszyć na co dzień - również o poranku, czy po całym dniu spędzonym za biurkiem.

DLA KOGO?
- Dla wszystkich poszukujących swobody w ruchu
- Ludzi żyjących w XXI wieku, chcących odwrócić niekorzystne skutki siedzącego trybu życia i poprawić jakość swojego życia
- Praktyków poszukujących efektywnych ćwiczeń do budowania odpornego i mobilnego ciała
- Trenerów chcących poszerzyć swój warsztat o kreatywne rozwiązania pracy z ciałem
- Sportowców chcących zadbać o ogólną sprawność i zwiększyć potencjał - aby wyjść na wyżyny swoich możliwości we własnej dziedzinie.

PLAN WARSZTATÓW:
Sobota (30 listopada)
10:00 - 13:00 I blok
13:00 - 15:00 Przerwa obiadowa
15:00 - 18:00 II blok

*W zależności od potrzeb warsztat może zostać przedłużony, więc nie organizuj sobie czasu od razu po jego zakończeniu. Prosimy również o przybycie na miejsce warsztatu na 15 minut przed jego rozpoczęciem, aby uniknąć opóźnień.
___________________________
CENA:
do 05.11.2019 - 300zł
od 06.11.2019 - 350zł
___________________________
KONTAKT I ZAPISY:
Mail: movement.szczecin@gmail.com
Temat: Mobilność AWGR Szczecin
W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska oraz kontaktowego numeru telefonu.
___________________________
GDZIE?
ZS Training Center
https://www.facebook.com/boxcf/
___________________________
PROWADZĄCY
Warsztat poprowadzi nauczycielka Akademii W Gruncie Ruchu:

Michalina Sobków
Od dziecka zajmuje się sportem w różnorodnym wydaniu. Na własnej skórze studiuje wszechstronne możliwości ciała ludzkiego. Lubi powtarzać: "Systematyczność i wytrwałość są więcej warte niż talent". Jako nauczycielka i trenerka realizuje się od ponad 2 lat współtworząc grupę W Gruncie Ruchu i prowadząc zajęcia w Akademia W Gruncie Ruchu. Szkoliła się m.in. u takich osób jak: Ido Portal, Benita Kopacka i Kamil Zych (Trening Naturalny), Jozef Frucek, Joseph Bartz, Odelia Goldshmidt, Marcello Pallozo, Shai Faran. Na co dzień studiuje na Warszawskim AWFie.

Więcej informacji o nas:
www.facebook.com/akademiawgruncieruchu/
www.akademiawgr.pl
___________________________
DODATKOWE INFORMACJE:
*Zastrzegamy możliwość odwołania warsztatu w przypadku niewystarczającej ilości uczestników. W takim przypadku wszystkie opłacone dotychczas bilety zostaną zwrócone na konto.

*Zabierz ze sobą: notes i długopis, odpowiednią ilość wody oraz lekkostrawnego pożywienia, wygodne ubrania do ruchu i otwarty umysł.

___
Zdjęcie wykorzystane w grafice wykonała Natalia Miedziak Skonieczna