Zrób sobie albo swoim bliskim prezent z Merci Nature - Cuda natury!Mikołajki to idealna okazja, żeby zrobić prezent sobie albo swoim bliskim. Zapraszamy na warsztaty kulinarne i kosmetyczne (dla dorosłych i dzieci) na których:
Poznasz wiedzę o olejkach eterycznych
Dobierzesz odpowiednie olejki dla swojego ciala
Stworzysz aromatyczną, kolorową sól do kąpieli
Wyjdziesz z pięcioma ukręconymi przez siebie pralinkami i wiedzą w kieszeni jak je zrobić w domu!

W PROGRAMIE:

WARSZTAT KOSMETYCZNY - Aromatyczne sole do kąpieli
Sole do kąpieli to niesamowity prezent dla Ciebie, lub dla kogoś.
Po ciężkim dniu pracy, czy aktywności fizycznej - możesz zrelaksować ciało w kąpieli, która dodatkowo dostarczy niezbędnych witamin i minerałów, m.in.: magnez, fosfor, żelazo, sód, siarkę. Sole posiadają również właściwości rozluźniające mięśnie i oczyszczają skórę.

Każda z soli może zostać wzbogacona o niepowtarzalny zapach, który skomponujesz podążając za intuicją zmysłów lub dopasowując zapach do swoich potrzeb.
Olejki mogą działać antybakteryjnie, pobudzająco, albo uspokajająco - każdy olejek oddziałuje nieco inaczej na nasz organizm. Na warsztacie poznasz podstawową wiedzę na temat olejków eterycznych, które łączą przyjemne z pożytecznym - ponieważ pięknie pachną, a jednocześnie leczą.

WARSZTAT KULINARNY - Pralinki wegańskie
W drugiej części warsztatu Merci Nature zabierze nas w czekoladową podróż! Stworzymy wegańskie czekoladowe pralinki (bez mleka krowiego), dodamy atrakcyjne ozdoby i smaki. Z warsztatu wyjdziesz z przepisem na podstawową recepturę, na bazie której będziesz mógł tworzyć rozmaite smaki pralinek - tak jak poniesie Cię wyobraźnia.

KIEDY?
7/12/2018 w godzinach 12.00-16.00
13.00-14.00 Warsztat kosmetyczny
15.00-16.00 Warsztat kulinarny

*W zależności od potrzeb warsztat może zostać przedłużony, więc nie organizuj sobie czasu od razu po jego zakończeniu. Prosimy również o przybycie na miejsce warsztatu na 15 minut przed jego rozpoczęciem, aby uniknąć opóźnień.

GDZIE?
Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Rydygiera 13

PROWADZĄCY
Karolina Merci Mercedes Molińska
Od 5 lat zajmuję się tworzeniem naturalnych, rzemieślniczych produktów do pielęgnacji ciała. Od kilku lat studiuje naukę ziołolecznictwa, od roku pod okiem najlepszego doktora specjalisty fitoterapii H. Różańskiego na Uniwersytecie w Krośnie. Tworzy Merci Nature - Cuda Natury, gdzie dzieli się swoimi produktami do holistycznej pielęgnacji ciała.
Dodatkowo od roku prowadzi cykl warsztatów "Zróbmy sobie chemię gospodarczą", na których można poznać podstawy wprowadzenia do domu bezpiecznych dla środowiska detergentów oraz stworzyć m.in. aromatyczne sole do kąpieli.
Zajmuje się także olejkami DoTerra - najlepszej, certyfikowanej jakości - które będzie można przetestować na warsztacie 7/12.

Więcej informacji o prowadzącej:
Merci Nature - Cuda natury

INWESTYCJA
30zł za jeden warsztat (kulinarny lub kosmetyczny)
50zł za dwa warsztaty (kulinarny + kosmetyczny)

*Jeśli chcesz zrobić wiecej niż 1 słoiczek soli, dopłata za każdy kolejny to 10zł.
*Jeśli będziesz chciał zrobić prezent jeszcze dla kogoś - każda dodatkowa porcja pralinek to koszt 10zł

ZAPISY
Mailowo na adres: recepcja@akademiawgr.pl
W tytule wpisz: Mikołajki z Merci Nature
W treści maila podaj swoje imię, nazwisko i numer telefonu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! (O udziale decyduje kolejność zgłoszeń)

Do zobaczenia!
7/12/19