Chcesz zacząć swoją przygodę z ruchem od podstaw?
Od marca otwieramy 2 nowe grupy w Akademii WGR!

PRAKTYKA RUCHU OD PODSTAW
Akademia jest miejscem dostępnym dla KAŻDEGO, kto chce wziąć życie we własne ręce i razem ze społecznością AWGR wszechstronnie się rozwijać, dbając o swoje zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Możesz dołączyć do Akademii - niezależnie od wcześniejszego doświadczenia z aktywnością fizyczną. Wystarczy, że chcesz się rozwijać i jesteś gotowy zaangażować się w ten proces. W zajęciach uczestniczą osoby w różnym wieku oraz z różnymi doświadczeniami związanymi z ruchem.

KTÓRE ZAJĘCIA WYBRAĆ?
Jeżeli dopiero zaczynasz albo miałeś przerwę od aktywności fizycznej - to zajęcia MOVEMENT FUNDAMENTY - INTRO są dla ciebie! (to nowe grupy które startują od 4.03.2020)
Środa 17:00-18:30
Czwartek 17:00-18:30

*Jeżeli z jakiegoś powodu te terminy ci nie odpowiadają - dobrym wyborem będą też pozostałe zajęcia Movement Fundamenty, Movement Prep, czy Trening Świadomości. Zajęcia są dopasowane do wszystkich poziomów zaawansowania.

Jeżeli jesteś aktywny fizycznie - to z dużym prawdopodobieństwem odnajdziesz się na wszystkich zajęciach w Akademii - już nasi nauczyciele o to zadbają ;)

Jeżeli specjalizujesz się w jakiejś dyscyplinie (taniec, sporty walki, wspinaczka itp) i szukasz uzupełnienia swojej praktyki lub regularnie trenujesz w Akademii od ponad 6 miesięcy
- odnajdziesz się w nowej grupie średnio-zaawansowanej MOVEMENT+
Środa 20:00-22:00

AKADEMIA W GRUNCIE RUCHU
Akademia jest pierwszą w Polsce szkołą ruchu w nurcie #movementculture. Naszą misją jest wszechstronna edukacja w zakresie zdrowia oraz uważna praktyka ruchu.

Dzielimy się wiedzą jak wprowadzać więcej ruchu do swojego życia na co dzień, aby cieszyć się długoterminowym zdrowiem i sprawnością na lata. Zbieramy doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin ruchu. Łączymy rzetelną wiedzę o treningu z kreatywnym podejściem do ruchu w grach i zadaniach z partnerem, sprawiając, że zaciera się granica pomiędzy ćwiczeniami, a zabawą.

CO DAJE PRAKTYKA RUCHU?
Poczucie swobody w ciele daje poczucie swobody w życiu! Z odpowiednią dozą cierpliwości i zaangażowania - poznasz kompleksową instrukcję obsługi swojego ciała, nauczysz się jak zadbać o spokojny umysł zdrowe i zdrowe, wszechstronnie rozwinięte ciało.

PRZED PIERWSZYMI ZAJĘCIAMI
- Na pierwszą wizytę w Akademii zapraszamy 15 minut przed zajęciami, aby dopełnić formalności na recepcji.
- Pamiętaj by zabrać ze sobą wygodny, nieograniczający ruchów strój.
- Na sali ćwiczymy boso.
- W Akademii dostępna jest filtrowana i mineralizowana woda, dlatego dobrze jest mieć ze sobą butelkę wielokrotnego użytku lub wyposażyć się w szklaną - na miejscu.
- Możesz zabrać ze sobą ręcznik - nasz obiekt posiada prysznice.
- Zabierz ze sobą dobry humor oraz gotowość do ruchu i nowych sposobów pracy z ciałem.

DZIEŃ OTWARTY
Aby dowiedzieć się więcej o tym jak działa Akademia i poczuć na własnej skórze jak wyglądają poszczególne zajęcia - zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w niedzielę 1/03. Więcej informacji wkrótce!

KONTAKT
Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania - napisz do nas wiadomość na FB albo wyślij maila na kontakt@akademiawgr.pl