Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie! Poznaj skuteczne techniki do zastosowania wśród przyjaciół lub w gronie rodzinnym.

Pierwsze kroki z masażem tajskim Yeshe Nuad to weekend przeznaczony dla osób, które lubią masować lub być masowane, albo też chciałyby rozwinąć posiadane już umiejętności. Jest to również odprężający weekend wspaniale regenerujący ciało i umysł.
____
MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD
to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, znane w tradycyjnym tajskim masażu Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Tak rozumiany masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

Dzięki rozgrzewce i specjalnie zaprojektowanym ćwiczeniom przez nauczycieli Akademia W Gruncie Ruchu, będziemy pracować świadomie z troską o nasze własne ciało.
____
PROGRAM

MASAŻ STÓP i punkty głęboko rozluźniające na stopach
MASAŻ dla zmęczonych NÓG, sposoby ich rozciągania i odciążani MASAŻ PLECÓW i okolic ŁOPATEK oraz praca z liniami energetycznymi przy kręgosłupie Rozwiniemy ŚWIADOMOŚĆ własnego ciała, jego pozycji oraz nauczymy się pracować w wygodnej i nieobciążającej pozycji


Każdy uczestnik otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie.
____
ŁATWY SPOSÓB NAUKI:
Kurs jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ
25-26 kwietnia na 2 część warsztatu (udział w obu warsztatach jest niezależny jednak jeśli zapiszesz się na oba otrzymasz 100zł zniżki)
Pierwsze kroki z masażem tajskim Yeshe Nuad - część 2
17 stycznia na wymiankę masażową w ramach AWGR JAM w Akademia W Gruncie Ruchu.
https://www.facebook.com/events/1435738019906539/
na pełen, 90-godzinny kurs masażu tajskiego Yeshe Nuad, którego ten weekend jest doskonałym początkiem.
_____
PROWADZĄCA
Hania Lubek - dyplomowana terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.
http://yeshenuad.org/hanna-lubek/
_____
INFO ORGANIZACYJNE

info@yeshenuad.org
01-02/02 (sobota - niedziela)
10:00 - 17:00
Liczba miejsc jest ograniczona (max.18 osób)

INWESTYCJA:
580zł
Zniżki:
✔ -50zł - przy wpłacie zadatku 200zł do 15/01
✔ -100zł dla osób, które zdecydują się wziąć udział w obu weekendach (1-2/02 oraz 25-26/04)
✔ -100zł dla par, jeśli zgłosicie się we dwójkę
✔ -50% dla osób, które uczestniczyły już wcześniej w kursie i chciałyby go powtórzyć

Konto do wpłat zadatku (200zł):
Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260
tytuł: zadatek kurs AWGR luty 2020