Wszyscy mówią - musimy odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko!
No więc po pierwsze - my nic nie musimy… choć możemy wszystko.
Po drugie - na tym wyjeździe nie chcemy udawać że znów jesteśmy dziećmi.

Dopuścimy nasze wewnętrzne dziecko do głosu i sterów dorosłego życia.

W ruchu, w naturze, w uważności na siebie i w zabawie z innymi, będziemy zapraszać je w nasze życie. Zaopiekujemy się nim, pobawimy się z nim, zaprzyjaźnimy, budując silną relację opartą na zaufaniu, która dopełni nasze życie radością i pozwoli nam pełniej żyć sobą, a co za tym idzie - i z innymi.

Dzięki odkrywaniu relacji z naszą wewnętrzną małpką - stać się człowiekiem. Być sobą. Całym.
Zrobić coś głupiego, bawić się w ruchu, hasać z radością po śniegu, wejść na drzewo czy do zimnej wody, albo nawet nic nie robić. Mówić to, co się czuje, opowiedzieć swoją historię. Zamknąć oczy i wsłuchać się w innych, wsłuchać się w wiatr. Być blisko drugiej osoby, czuć, po prostu... być.

> CO TO ZNACZY? SAVE THE DATE
Tak. Robimy drugi wyjazd RUN! :) Pracujemy nad jego przygotowaniem. Chcemy zrealizować go z końcem jesieni lub wczesnej zimy (wybrana data jest wstępna, choć b. prawdopodobna).

W grudniu czeka nas już druga tura przygód podczas wypraw w głąb siebie, głęboko w naturze, w głębi z innymi. Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat miejsca i prowadzących oraz zapisów. Póki co - zapisz sobie to wydarzenie w kalendarzu i zaplanuj wyjazd z nami i napisz komentarz poniżej :)

> OPOWIEŚĆ I PRZYGODY POPROWADZĄ:
Kamil Dołowski
Mikołaj Szerment
Alicja Róża