“Jeśli masz ciało, to potrafisz się ruszać. Jeśli potrafisz się ruszać, to potrafisz tańczyć.”

Zapraszamy na sobotnie, spotkanie z Tańcem Intuicyjnym w Akademii W Gruncie Ruchu
To czas i przestrzeń, w której będziemy praktykować świadomą obecność, rozpuścimy napięcia w ciele, a przede wszystkim będziemy się dobrze bawić przy dobrej muzyce i w gronie innych - to wszystko w RUCHU!
__________________
29/02/20 Sobota
TANIEC INTUICYJNY

porzućmy przekonanie, że taniec to powielanie kroków, błądzenie gdzieś pomiędzy ciałem i umysłem a muzyką. Przywitajmy koncept wolności w ruchu.

To doskonały sposób na lepsze poznanie siebie - uświadomienie sobie korelacji między sferą mentalną, duchową i cielesną w ruchowych eksploracjach. To forma ruchu, która pomoże Ci uwolnić emocje i kumulujące się napięcia w ciele. Zrozumiesz swój wewnętrzny świat, nakarmisz swoje ciało i poprawisz nastrój.
______________
POPROWADZĄ

Beata Zaręba
Jej miłość do ruchu ma swe początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Lawirując pomiędzy różnymi formami aktywności fizycznej podkreśla ich niesamowity wpływ na sferę mentalną. Dostrzega wielki potencjał w ruchowej interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką. Swój artystyczno-ruchowy warsztat wzbogacała u choreografów i tancerzy takich jak: Erica Sobol, Tony Tzar, Mariusz Kotarski, Ryfa Ri czy Tom Weksler. Od wielu lat rozwija swoją wiedzę i praktykę jako nauczyciel tańca, instruktor fitness i trener indywidualny. Ze wszystkich wspaniałych właściwości ruchu, najbardziej docenia jego terapeutyczne działanie.

Michalina Sobków
Miłośniczka życia i ruchowa eksploratorka poszukująca wolności i przepływu w obu tych dziedzinach. Szeroka gama dyscyplin, którą praktykowała na swojej drodze, pomogły jej rozwinąć się wielopłaszczyznowo. W ruchu stawia na znajdowaniu wspólnego mianownika pomiędzy siłą i kontrolą, a lekkością i płynnością. Taniec intuicyjny pomógł jej szybko i sprawnie powrócić do pełni sprawności po kontuzji, uzdrawiając zarówno to co na zewnątrz jak i w środku. Od tej pory ma misję, by dzielić się tą medycyną ze światem.
___________________________
Start: godz. 18:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

Inwestycja - 50zł
LUB 30zł jeśli jesteś aktywnym członkiem Akademii / studentem
Płatność wyłącznie gotówką.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.
- Notes / coś do pisania, by zapisać przychodzące refleksje - myśli bywają ulotne ;)

Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów na zajęcia.

DO ZOBACZENIA W RUCHU!