W ten zimowy weekend przestrzeń Akademii W Gruncie Ruchu zostanie otwarta dla wszystkich tych, którzy chcieliby się czymś podzielić - z ludźmi, ze społecznością, ze światem, czymś co robią, co umieją, co wydaje się inspirujące i wartościowe; jak i tych, którzy poszukują inspirujących, nowych doświadczeń lub po prostu interesującego spędzenia czasu, pełnego przygód i działań!

Od 12:00 do 22:00 w sobotę i od 10:00 do 20:00 w niedzielę mamy przestrzeń, którą możemy wypełnić takimi aktywnościami i warsztatami, na jakie tylko mamy ochotę!
____
HARMONOGRAM
do 30.01 zbieramy zgłoszenia na warsztaty
31.01 ogłosimy program
____
ZAPISY,
(czyli co zrobić jeśli chcesz się czymś podzielić)

Aby zaproponować jakiś warsztat wystarczy się tylko trochę na czymś znać i chcieć się tym podzielić. Może to być np. taniec, joga, fotografia, teatr. Nie musisz być profesjonalistą w danej dziedzinie. Najważniejsza jest chęć dzielenia się swoją pasją!

Zgłoszenia prosimy wysłać na maila:
domwlipkach@gmail.com najpóźniej do 30.01.
W treści:
- imię i nazwisko,
-nazwa warsztatu,
- czas trwania,
- krótki opis
- czy jesteś dostępny przez całość trwania Wymiany Umiejętności ✔️ w jakim przedziale godzinowym może się odbyć twój warsztat?

31.01 udostępnimy program całego weekendu.
Pamiętaj, żeby sprawdzić na kiedy został zaplanowany twój warsztat i obowiązkowo przyjść go poprowadzić. ;)

Oprócz warsztatów można też zaproponować aktywności takie jak wspólne czytanie bajek czy wymiana masażowa. Jeżeli jednak zaproponujesz coś takiego, nadal poprowadzenie takiej aktywności jest twoją odpowiedzialnością (przyniesienie książek/wprowadzenie do masażu, pilnowanie czasu, zakończenie).
____
PRZESTRZEŃ
2/3 podłoża sali wyłożone jest naturalnym linoleum z podkładem zmiękczającym. Podłoże to doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju ruchu, tańca i pracy z podłogą.
1/3 sali wyłożona jest matami tatami, które pokrywają także ściany w tej części. (Istnieje możliwość rozłożenia dodatkowych mat na 2⁄3 całej podłogi.)
Jedna ze ścian zabudowana jest lustrami.
Na sali udostępniony jest sprzęt sportowy (m.in. drążki, koła gimnastyczne, ciężarki, rollery do masażu), oraz koce i poduszki do jogi.
____
INWESTYCJA
Koszt uczestnictwa (nie dotyczy warsztatowców) zostanie ogłoszony razem z programem warsztatów, tj 31.01.

KIEDY?
8-9/02/2020

GDZIE?
Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Rydygiera 13, wejście między budynkami 15 a 13

ORGANIZATOREM wydarzenia jest Bianka Łucja Filonowicz (Dom w Lipkach) wraz z Akademia W Gruncie Ruchu.

Do zobaczenia!