W sobotę 26/01 zapraszamy was na Dzień Otwarty w Akademia W Gruncie Ruchu
Będziemy dla Was na miejscu od godz. 11:00 do 16:00 prowadząc zajęcia, wykłady, opowiadając i pokazując w praktyce jak działa Akademia.

Możesz przyjść na wybrany blok w ciągu dnia, albo zostać z nami na pełen etat. Na miejscu będzie grono nauczycieli Akademii, więc możesz zasięgnąć profesjonalnych porad nt doboru zajęć oraz wyjść z wartościową wiedzą z warsztatów :)

Akademia WGR to miejsce spotkań ludzi poszukujących kreatywnego podejścia do treningu, rozwoju w zgodzie z naturą człowieka, wartościowej wiedzy, praktyki i dobrej zabawy. ?
__________________________________________________________

? HARMONOGRAM ?
‣. 11:00 - Start Dnia Otwartego
Możliwość zapoznania się z przestrzenią i rozmów

‣. 11:30 - 12:30 "Kręgosłup podporą człowieka" (Baba)
Na zajęciach przejdziesz podstawowy kurs obsługi kręgosłupa i dowiesz się co to znaczy jak boli? Wrócisz z praktycznymi wskazówkami jak odżywiać, smarować i uelastyczniać kręgosłup każdego dnia.

‣. 13:00 - 14:00 Opowieść o Wschodzie (Tomek)
Małe zderzenie ognistego świata zachodu ze spokojem wschodniej wody. Tomek opowie o mechanizmach stresu i o tym jak go neutralizować! Dostaniesz garść praktycznej wiedzy jak rozpoznawać stres i świadomie się relaksować.

‣. 14:00 - 15:00 "Przekąski ruchowe - czyli jak ruszać się na co dzień?" (Marta)
Myjesz zęby 3 razy dziennie? A jak często ruszasz się w ciągu dnia? Marta opowie i pokaże jak można skutecznie wplatać krótkie przerwy na ruch w ciągu dnia, tak aby zadbać o siebie przy braku czasu oraz poza treningami.

‣. 15:00 - ... Czas na rozmowy i zakończenie dnia otwartego.
___________________________________________________________
Na każdym warsztacie będzie można zgarnąć jednodniowe wejściówki do Akademii - więc watch out...?

Do zobaczenia!
26/01/2019