W sobotę 16/03 zapraszamy was na III Dzień Otwarty w Akademii W Gruncie Ruchu!
Będziemy dla Was na miejscu od godz. 11:00 do 16:00 prowadząc zajęcia, wykłady, opowiadając i pokazując w praktyce jak działa Akademia.

Możesz przyjść na wybrany blok w ciągu dnia, albo zostać z nami na pełen etat. Na miejscu będzie grono nauczycieli Akademii, więc możesz zasięgnąć profesjonalnych porad nt doboru zajęć oraz wyjść z wartościową wiedzą z warsztatów :)

Akademia WGR to miejsce spotkań ludzi poszukujących kreatywnego podejścia do treningu, rozwoju w zgodzie z naturą człowieka, wartościowej wiedzy, praktyki i dobrej zabawy. ?
__________________________________________________________

? HARMONOGRAM ?
‣. 11:00 - Start Dnia Otwartego
Możliwość zapoznania się z przestrzenią i rozmów

‣. 11:30 - 13:00 Movement Culture - Michał Maciaszek
Wielowątkowy wykład-warsztat czerpiący mądrość z przeróżnych metod i od przeróżnych ludzi których Michał poznał na swojej drodze trenera i podróżnika. Poruszane tematy będą dotyczyć pracy z ciałem, umysłem, świadomością oraz życia w społeczeństwie. Porozmawiamy o tym co nas wyróżnia jako gatunek i do czego zostaliśmy przez naturę przystosowani. Porównamy nasz potencjał i przyczyny rozwoju do życia w dzisiejszych czasach i ich konsekwencji. Na koniec postaramy się sformułować pewien zasób treści, które pomogą nam wsłuchać się w swoje ciało i zadbać o siebie, zarówno podczas treningu/praktyki jak i w życiu codziennym.

‣. 13:30 - 14:30 Woda w człowieku - Stefan i Tomek Eichelberger
Grupowa rozmowa ze Stefanem i Tomkiem o tym jak zbudowany jest człowiek. Wszystkie procesy fizjologiczne zachodzą w wewnętrznym środowisku wodnym człowieka. Aby zrozumieć czym jest ból, kontuzja, energia, mobilność, czy tzw. ,,przepływ" trzeba zrozumieć podstawową fizyczną substancję!

Wykład będzie wstępem do cyklu edukacyjnych wykładów, które Stefan poprowadzi w ramach Akademii Zdrowia

‣. 14:45 - 16:00 Spokój w ruchu - czyli metodyczne korzystanie ze strachu. Warsztat ruchowy z Kamilem.

Czy nauka ruchu, ma coś wspólnego z nauką spokoju? Przyjrzymy się temu czym jest dla nas stres czy strach oraz jak zamienić je w pomocne narzędzia, a przy okazji ciekawie się poruszamy :)

‣. 16:00 - ... Czas na rozmowy i zakończenie dnia otwartego.
___________________________________________________________
? Na miejscu będzie możliwość zdobycia dobrego, zdrowego pożywienia w formie przekąski jak i pełnego obiadu.

? Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Akademii, ciekawi cię ruch i człowiek w różnych wymiarach funkcjonowania - ten dzień jest właśnie dla Ciebie!

Do zobaczenia!
16/03/2019