Zapraszamy Cię 29.06.2019 na godz. 18.00 na Kąpiel w Dźwiękach. Ten koncert gramy w ramach VI Dnia Otwartego Akademii WGR i jest FOR FREE!

Zapisz się przez formularz Google -
https://forms.gle/Kgit4Nh22ZDk5J7E8

Dlaczego warto skorzystać?
Bo każdy z nas może zadbać o swój dobrostan na co dzień. A to jest dobry początek do pozytywnych zmian w tym obszarze. :)

Możemy zadbać o siebie dzięki ODDYCHANIU, bo sam oddech może nas uspakajać i relaksować, a może także nas energetyzować i dodawać siły.

Naturalnie dobrze wiemy jak oddychać aby wyciszyć organizm albo go pobudzić. Aktywności fizyczne w odpowiedniej dawce i takie, które sprawiają nam przyjemność, wprowadzają równowagę i produkcję hormonów szczęścia właśnie dzięki głębszemu oddechowi.

Kiedy czujemy się zmęczeni, a w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na ruch, wtedy np. tak zwany oddech ognia pobudzi całe nasze ciało i doenergetyzuje je skutecznie. Więcej o tym opowiemy w sobotę.

Na pobudzenie energii polecamy również INTONOWANIE na głos samogłosek, szczególnie w niższej tonacji np. samogłoska A intonowana na wysokości serca rano po przebudzeniu. Natomiast na wyciszenie przed snem ciche i spokojne intonowanie z zamkniętymi ustami OM.

Głęboki oddech jaki towarzyszy intonowaniu jest naturalnym pełnym wdechem i wydechem przy użyciu przepony. Jest to oddech oczyszczający i uspokajający emocje i równoważący energię wewnętrzną potrzebną do funkcjonowania całego organizmu.

W zależności od potrzeb ciche intonowanie szczególnie z zamkniętymi ustami wycisz nas i uspokaja, intonowanie z uśmiechem na ustach niemal natychmiast wprowadza nas w przepływ radości w ciele, natomiast głośne i silne intonowanie pobudza nas do działania.

Uwolnienie niekorzystnych emocji wraz z wibracją rozchodzącą się w całym ciele jest masażem dla całego układu nerwowego. Intonowanie czyli połączenie pełnego oddechu z wibracją to podstawa medycyny wibracyjnej.

Na świecie istnieją ośrodki zdrowia gdzie jako terapię leczniczą stosuje się właśnie intonowanie.

Zapraszamy serdecznie
Asis&Alek