MOVEMENT JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

MOVEMENT JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Na początku października po raz kolejny zanurzymy się, a raczej wzlecimy w świat Acroyogi ?
___
04/10/19 Piątek
PODSTAWY ACROYOGI z Acrotribe

Zapraszamy gorąco na movement jam z AcroYogą, na którym chcemy wprowadzić Was w świat acro oraz podzielić się naszymi najlepszymi doświadczeniami pracy w grupie. Przygotujcie się na dużą dawką pozytywnej energii.

Zajęcia poprowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z wybranych technik (akrobatyka partnerska, acroyoga, acrobalance, kontakt-improwizacja, masaż tajski), które nastawione są na rozwijanie: siły, koordynacji, zwinności, elastyczności i świadomości ciała.

Ponieważ acro to sport opierający się na współpracy i zaufaniu, dużą wagę przywiązujemy do integracji grupy oraz dobrego samopoczucia uczestników. Można przyjść samemu, można przyjść w parze, grupie, z bratem, siostrą lub sąsiadem. Ćwiczymy boso.
___
ACRO / ACROYOGA
AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!


___

PROWADZĄCE

Acrotribe: Basia Psiuk, Renia Pałka, Weronika Tyrpa

Od dziecka spędzały dużo czasu rozwijając się sportowo. Kilka lat temu trafiły na AcroYogę, która stała się ich główną pasją. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie (gimnastyka, balet, akrobatyka, karate, taniec, joga, pole dance, kontakt improwizacja) pozwoliło im na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Acro daje radość i zabawę, ucząc współpracy i rozwijając świadomość ciała. Jako AcroTribe dzielą się swoją pasją i wspierają jej rozwój w Polsce. Prowadzą regularne zajęcia w Krakowie oraz cyklicznie organizują warsztaty z czołowymi nauczycielami AY z Polski i zagranicy.
___
Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.

? Autor zdjęcia wykorzystanego w grafice: Luke Bateman
______________________
JAM'owe KALENDARIUM
20 / 09 / 19 Movement Jam: Teatr fizyczny z Mają Łukomską
27 / 09 / 19 Movement Jam: Powitańce - sensoryczna eksploracja
04 / 10 / 19 ACROYOGA z AcroTribe
11 / 10 / 19 JAM urodzinowy, czyli roczek Akademii ?