MOVEMENT JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

MOVEMENT JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Po to, aby poszerzyć nasze i wasze horyzonty ruchowe w piątkowe wieczory gościmy u nas zaprzyjaźnionych nauczyciele, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Co tym razem?

________________
? 15/11/19 Piątek
WYMIANKA MASAŻOWA
Podczas najbliższego Movement Jamu zanurkujemy w świat kontaktu z drugim człowiekiem poprzez dotyk. Zobaczymy jak relaksujący wpływ na człowieka może mieć prosty, intuicyjny masaż. Dzięki uciskom, głaskaniu, czy ugniataniu możemy sprezentować komuś - potrzebne po całym tygodniu - odprężenie.

Po krótkim wprowadzeniu - poprowadzonym przez Martę (nauczycielkę Akademii WGR) będzie czas na wymianę między uczestnikami. Formuła będzie zależna od ilości osób (w dwójkach, lub kilku osobowych grupach).

Zapraszamy spięte karki i krzepkie dłonie! ;)
_________________
? Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

? Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

? Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

? ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.