5-dniowy, intensywny MiniCamp Ruchowy "Monkey Practice"
Warszawa
31.07 - 04.08
Początek: Środa 10:00
Koniec: Niedziela 14:00
Cena: 890/750* PLN
Liczba miejsc: 10
_________________________________

"Monkey Practice"
Celem warsztatu jest przedstawienie wglądu do mojej własnej praktyki opartej o research w świecie tzw. ,,ruchu naturalnego" oraz zderzeniu go z systemem i metodyką treningową.

W trakcie 5 intensywnych dni po 3 sesje dziennie, zaczerpniesz solidnej dawki wiedzy do własnej praktyki ruchowej. Zanurkujesz głęboko w świat ruchu naturalnego i rozwijania ,,małpiej" sprawności ale także poznasz narzędzia treningowe do rozwoju podstawowej motoryki człowieka. W trakcie dyskusji i wykładów dowiesz się więcej na temat filozofii ruchu, ewolucyjnego spojrzenia na człowieka oraz anatomii praktycznej.

Warsztat prowadzony w zamkniętej, małej grupie (8 osób). Możesz uczestniczyć niezależnie od poziomu sprawności. Jedynym warunkiem jest chęć wielogodzinnej praktyki, motywacja do rozwoju i otwarty umysł.
_________________________________
TEMATYKA:

WSPINANIE PO DRZEWACH
Praca nad równowagą i przemieszczaniem się po drzewach oraz po treningowym małpim gaju. Prześledzimy sposoby poruszania się w pionie i poziomie, formy zwisów, wspięć, skoków, balansowania i trawersowania na małych i dużych wysokościach.

SWINGI I RZUTY
Małpie ramiona to luźne ramiona. Popracujemy nad rozluźnieniem i przeorganizowaniem struktury barków, tak aby mogły spełniać swoją ewolucyjną funkcję. Zajmiemy się rzutami - ich precyzją, mocą i różnorodnością oraz tzw. Arm Swingami, czyli przywróceniem sprężystości i swobody przepływu w ciele.

FLOORWORK I MAŁE AKROBACJE
Podstawy przemieszczania przy ziemi. Rozwiniemy możliwości ruchowe w bezpośrednim kontakcie z podłogą oraz rozpracujemy małe akrobacje, czyli ruchy akrobatyczne nieoparte o skoki i loty.

MOBILNOŚĆ
W oparciu o naturalne formy mobilizacji oraz aktywną mobilność, popracujemy na zwiększeniem kontroli w skrajnych zakresach ruchu. Przedefiniujemy na nowo koncept rozciągania i postawimy pierwsze kroki w kierunku wielowymiarowej swobody ruchów.

MAŁPI UMYSŁ
Przyjrzymy się jak wewnętrzna małpa potrafi sterować naszym działaniem i w jaki sposób się z nią dogadać. Wgląd do praktyki wewnętrznej i uważnej obserwacji.

___________________________
MIEJSCE:

WARSZAWA
Warsztat będzie odbywał się w zmiennych lokacjach, m.in. w: Akademii W Gruncie Ruchu, prywatnym ogródku z małpim gajem, pobliskim lesie i parku.
___________________________
CENA I ZAPISY:

890/750* PLN
W cenie 5-dniowy intensywny program warsztatów oraz jeden ciepły posiłek dziennie.

wgruncieruchu@gmail.com
W treści maila podaj swoje imię, nazwisko i numer telefonu oraz oraz krótkie info czemu chcesz uczestniczyć w warsztatach.
*Cena zniżkowa 750zł dla osób, które ze mną trenowały podczas warsztatów, obozów, online lub indywidualnie.

Warsztat poprowadzi Michał "Baba" Baciński i Marta Zinserling