✨Jako, że nasze grudniowe spotkanie w tańcu intuicyjnym cieszyło się dużym zainteresowaniem wracamy do Was w Nowym Roku ze zwielokrotnioną mocą i perspektywą częstszych spotkań w ramach piątkowych wieczorów. Pierwsze spotkanie spotkanie już 25.01! daty kolejnych spotkań pojawią się już niebawem)

▶ TEMAT WIECZORU
?GO WITH THE FLOW - porzućmy przekonanie, że taniec to powielanie kroków, błądzenie gdzieś pomiędzy ciałem i umysłem a muzyką. Przywitajmy koncept wolności w ruchu.
ruch intuicyjny to doskonały sposób na lepsze poznanie siebie - uświadomienie sobie korelacji między sferą mentalną, duchową i cielesną w ruchowych eksploracjach. Forma ruchu, która pomoże Ci uwolnić emocje i kumulujące się napięcia w ciele. Zrozumiesz swój wewnętrzny świat, nakarmisz swoje ciało i poprawisz nastrój.

▶ KTO
Beata Zaręba
Jej miłość do ruchu ma swe początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Lawirując pomiędzy różnymi formami aktywności fizycznej podkreśla ich niesamowity wpływ na sferę mentalną. Dostrzega wielki potencjał w interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką. Swój artystyczno-ruchowy warsztat wzbogacała u choreografów i tancerzy takich jak: Erica Sobol, Tony Tzar, Mariusz Kotarski, Ryfa Ri czy Tom Weksler. Od wielu lat rozwija swoją wiedzę i praktykę jako nauczyciel tańca, instruktor fitness i trener personalny. Ze wszystkich wspaniałych właściwości ruchu, najbardziej docenia jego terapeutyczne działanie.

Michalina Sobków
Miłośniczka życia i ruchowa eksploratorka poszukująca wolności i przepływu w obu tych dziedzinach. Szeroka gama dyscyplin, którą praktykowała na swojej drodze, pomogły jej rozwinąć się wielopłaszczyznowo. W ruchu stawia na znajdowaniu wspólnego mianownika pomiędzy siłą i kontrolą, a lekkością i płynnością. Taniec intuicyjny pomógł jej szybko i sprawnie powrócić do pełni sprawności po kontuzji, uzdrawiając zarówno to co na zewnątrz jak i w środku. Od tej pory ma misję, by dzielić się tą medycyną ze światem.

▶ ILE?
Wejście dla osób, którzy chcą po raz pierwszy odwiedzić Akademię - 30zł.
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

▶ GDZIE?
Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

▶ KIEDY?
25.01 Piątek
Start godzina 20:00
Zapraszamy wszystkich niezależnie od stażu tanecznego, kondycji fizycznej czy wieku.

DO ZOBACZENIA W RUCHU! ????