? Kolejny żywiołowy wieczór - przestrzeń Akademii W Gruncie Ruchu wypełni Warszawski Funk. To dobra okazja, by odkryć w sobie niesamowitą, pozytywną, kolorową, szaloną - funkową energię! Warsztat poprowadzi Shiney z Warszawskiego Funku. O jego stylu możecie poczytać więcej w bio poniżej.

? Zaczynamy od podstaw więc nie martwcie się, jeśli nigdy nie tańczyliście. Chodzi nam przede wszystkim o dobrą zabawę. Bierzcie wszystkich funkowych kocurów i kocice i chodźcie z Nami zagrzać parkiet Akademii. Nie będziemy pisali że będzie gorąco bo:
Ajajaj - będzie!

➡Plan jest taki:
Najpierw roztańcuje Nas Shiney, pokazując trochę ze swojego niepowtarzalnego arsenału ruchów i połączeń. Potem - jak zwykle pewnie wpadniemy w impro. Niech rzuci kamieniem ten kto potrafi stać w miejscu, kiedy słyszy te NUTY! ;)

?‍♀Dresscode: Ciuszki - wygodne, barwne, spontaniczne, krzykliwe... wszystko co złapiecie z szafy a zatwierdzi wasza wyobraźnia dozwolone. Pozwólcie swojej stylóweczce zaszaleć!

??Do zobaczenia!

? Trochę info o prowadzącym:
Đỗ Hoàng Việt "Shiney"

? Szalony Popper o wietnamskich korzeniach.
Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!?

Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk.
To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Popping i Locking, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony. Tuttingowy i Wavingowy killer oraz mistrz wyrazu. W 2017 r. u Shineya pojawiła się nowa zajawka - Authentic Jazz - styl, w którym odnajduje ogromną radość oraz głębsze zrozumienie stylów, które wywodzą się z tego tańca - Popping i Locking.

Osiągnąwszy wiele na polskim podwórku (laureat m.in. Skill Fantastikz, Let's Dance, Polski Popping, 26-600 Funk, M1 Dance Battle, Wirującej Strefy 2014, Podlaskie: Siła! Dance Battle by Fair Play Crew, Jabra Style Season, Break Ya Doping, Step To The Jam czy Warszawskiej Schadzki) Shiney nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie – cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, w Niemczech, w Szwecji, w Holandii, w Hiszpanii, w Wietnamie czy Czechach.

▶ ILE?
Wejście dla osób, którzy chcą po raz pierwszy odwiedzić Akademię - 30zł.
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

▶ GDZIE?
Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

▶ KIEDY?
Piątek
Start godzina 20:00
Zapraszamy wszystkich niezależnie od stażu tanecznego, kondycji fizycznej czy wieku.