MOVEMENT JAM to spotkania ruchowe, które odbywają się w Akademii w piątkowe wieczory. To czas, w którym świat zabawy, tańca, akrobatyki, sztuk walki, żonglerki spotykają się razem, by wzajemnie się od siebie uczyć.

MOVEMENT JAM jest formą wymiany doświadczeń, otwartą dla wszystkich - dla tych ruchomych i dla tych zastałych, dla tych znudzonych i dla tych ciekawych, dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś nieznanego, jak i tych którzy są prosami w danej dziedzinie.

Po to, aby poszerzyć nasze i wasze horyzonty ruchowe w piątkowe wieczory gościmy u nas zaprzyjaźnionych nauczyciele, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Co tym razem? ?
________________
? 25/10/19 Piątek

PLAY/FIGHT
Wszyscy to robiliśmy jako dzieci - czy to z rówieśnikami, czy z rodzicami. Zabawę w walkę mamy zapisaną w genach.

Kiedy ruszasz się sam - masz wszystko pod kontrolą. Kiedy dorzucimy do tej układanki drugiego człowieka - mamy możliwie najbardziej złożoną łamigłówkę ruchową. Stąpając po cienkiej granicy między zabawą i walką - popracujemy nad plastycznością ciała w dostosowywaniu się do różnorodnych scenariuszy - w grach i interakcjach z partnerem.

Marta Zinserling
Z miłości do ruchu i fascynacji ewolucyjnym podejściem do zdrowia - 3 lata temu zrodził jej się w głowie pomysł na W Gruncie Ruchu. Entuzjastka pierwotnych człowiekowi form ruchu - walki, tańca i przemieszczania się. Od dziecka związana z kulturą fizyczną do dziś lubi sprawdzać siebie w rozmaitych sytuacjach ruchowych. Nie zapominając o swoich tanecznych korzeniach - aktualnie trenuje Brazylijskie Jiu Jitsu, zgłębia temat wszechstronnego przygotowania ciała do treningu chwytanych sportów walki i zajmuje się praktyką ruchu w nurcie 'movement'. Na co dzień współtworzy Akademię W Gruncie Ruchu i studiuje na Warszawskim AWFie. Uczyła się u takich osób jak: Ido Portal, Benita Kopacka i Kamil Zych (Trening Naturalny), Tom Weksler, Bruno Caverna, Rafe Kelley, Jozef Frucek, Joseph Bartz, Thomislav English, czy Simon Thakur.
https://instagram.com/wgruncieruchu
_________________
? Start: godz. 20:00
Przyjdź proszę 15 minut wcześniej tak byśmy mogli zacząć punktualnie

? Akademia W Gruncie Ruchu
ul. Ludwika Rydygiera 13
(wejście pomiędzy blokami 13, a 15)

? Koszt - 40zł
Dla członków Akademii, wstęp zapewnia aktywne członkostwo.

? ZABIERZCIE ZE SOBĄ:
- Wygodne ubranie, który pozwoli na swobodny ruch
- Butelkę (najlepiej szklaną i pustą).
Dlaczego pustą? W Akademii dbamy o jakość spożywanych produktów - u nas możesz napełnić swoją butelkę naszą pyszną strukturyzowaną i filtrowaną wodą.