Zapraszamy na warsztat masażu pleców, barków i szyi! Poznaj zestaw prostych i skutecznych rozluźniających technik, które z łatwością zastosujesz w pracy lub w domu.

Masaż tajski Yeshe Nuad jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

Tym razem tematem będą: PLECY - BARKI - SZYJA (w pozycji siedzącej)

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego orazi stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

Warsztat prowadzi: Hania Łubek, dyplomowana terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii i Austrii.
http://yeshenuad.org/hanna-lubek/

INFORMACJE ORGANIZACYJNE/ ZAPISY: info@yeshenuad.org

Termin: 09.06.2019, godź. 10:00 - 17:00

Miejsce: Akademia w Gruncie Ruchu, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera 13, 01-793 Warszawa

Wielkość grupy: max. 18 osób

Koszt warsztatu: 250 zł, zniżka dla par: 210 zł/os
przy wpłacie zadatku 50zł do 09.05 zniżka 40 zł/os lub pary

#masaztajskiwarsztat #masaztajskikurs #kursmasazutajskiego #warsztatmasazutajskiego #kursmasazu #warsztatmasazu