W grafiku który ruszy od poniedziałku 30.09 wprowadzamy zajęcia w nowych godzinach!

Od strony organizacyjnej - październik będzie dla nas miesiącem "testowym", a zarazem czasem na kształtowanie się nowych grup.

To oznacza, że zajęcia zaznaczone w poniższym grafiku (https://forms.gle/kcRPc7Suaw5D4Egf8) kolorami to zajęcia, które wejdą na stałe - tylko jeśli zawiąże się grupa osób zdeklarowanych na regularną praktykę i potwierdzi to frekwencja w październiku.
___
NOWE ZAJĘCIA:

MOVEMENT PREP | Czwartek 12:00-13:30
To przygotowanie motoryczne pod dowolną aktywność ruchową. Na zajęciach kształtujemy siłę, mobilność i odporność fizyczną (ich częścią jest także nauka i doskonalenie stania na rękach).

MOVEMENT | Wtorek 12:00-14:00 i Sobota 9:00-11:00
Podstawowe zajęcia, rozwijające wszechstronną sprawność, inteligencję ruchową, koordynację oraz świadomość ciała. Częścią główną zajęć jest nauka przemieszczania się w płynny i swobodny sposób, bazując na elementach gimnastyki, tańca, akrobatyki, czy sztuk walki.

WSPÓLNA PRAKTYKA | Poniedziałek i Piątek 9:00-11:00
Tworzymy przestrzeń w ciągu dnia kiedy sala będzie otwarta dla was na wspólną praktykę, doskonalenie elementów nad którymi pracujemy na zajęciach, czy uczenie się od siebie nawzajem. Na miejscu będzie nauczyciel Akademii, który w razie potrzeby doradzi i podpowie. Ilość bloków 'wspólnej praktyki' w nowym grafiku zajęć - zależy od waszego zainteresowania.

ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI (w wieku 5-9 lat) | Czwartek 17:00-18:00
Będą bazować na wspólnej zabawie - ułożonej przez naszych nauczycieli tak by wszechstronnie rozwijała zarówno dużego jak i małego człowieka.

TRENING ŚWIADOMOŚCI | Czwartek 8:00-10:00
Na zajęciach uczymy się jak radzić sobie ze stresem, natłokiem myśli, zmęczeniem - poprzez lepsze zrozumienie własnej fizjologii i emocji. Korzystając z połączenia oddechu, ruchu i dźwięku - kształtujemy uważność, siłę i lepsze czucie siebie, aby poprawić jakość życia.
___
Powiedz nam w jakich zajęciach planujesz regularnie uczestniczyć!
Zapisz się tu: https://forms.gle/kcRPc7Suaw5D4Egf8