W Gruncie Ruchu | Zajęcia
Grafik
class Image

Movement INTRO Online


Te zajęcia to wprowadzenie do świata Movement'u - dla osób zaczynających swoją przygodę z ruchem lub powracających do aktywności fizycznej po przerwie, czy kontuzji. Na INTRO zbudujesz podstawową siłę i mobilność (kręgosłupa, barków, kończyn dolnych), nauczysz się prostych lokomocji, a także dowiesz się jak ruszać się na co dzień (a nie tylko na treningu)! Od podstaw zbudujesz swój "ruchowy słownik" czyli zapoznasz się z podstawowymi ruchami i terminologią, aby lepiej odnajdywać się na pozostałych zajęciach. Zajęcia są dostępne dla wszystkich - niezależnie od doświadczenia i poziomu zaawansowania! Zachęcamy wszystkich, aby odbyli co najmniej 4 takie zajęcia!


class Image

Movement ONLINE


Zajęcia Movement są prowadzone w sposób dopasowany do wszystkich poziomów zaawansowania - czyli dużo progresji i indywidualnego wsparcia ze strony nauczyciela.

To dobry wybór dla osób aktywnych fizycznie, które nie mają problemów zdrowotnych i utrzymują podstawową sprawność. Na zajęciach Movement zapoznasz się m.in. z pracą nad koordynacją w tzw. footworku i arm swingach, smarowaniem stawów, lokomocjami (czyli sposobami przemieszczania się blisko ziemi) oraz treningiem siły i mobilności.


class Image

Trening Świadomości ONLINE


We współczesnym świecie praktyki wewnętrzne są tak samo ważne jak trening fizyczny. Trening świadomości sprawia, że lepiej radzimy sobie ze stresem, uczymy się głęboko odpoczywać, odkrywamy radość w najprostszych chwilach codziennego życia.


Tomek – prowadzi Qi-gong. Podczas zajęć skupiamy się nad uruchomieniem centrum ciała (bioder, odcinka lędźwiowego, narządów wewnętrznych, przepony). Pracujemy poprzez formy, które synchronizują nas w jednym pulsującym ruchu. Uczymy się opuszczać energię w dół, aby zamiast mieć dużo myśli w głowie - mieć dużo życia w całym ciele.

Stefan - Na zajęciach Stefana dowiesz się m.in. jak: wydajniej oddychać, pobudzać i wyciszać układ nerwowy, generować ciepło kiedy na zewnątrz jest zimno, czy też jak emocje wpływają na układ mięśniowo-powięziowy. W obecnym czasie kładziemy szczególny akcent na wspieranie układu krążeniowo-oddechowego. 

class Image

Sesja indywidualna ONLINE


Sesje indywidualne ONLINE to doskonała okazja, żeby skonsultować lub stworzyć plan treningowy, zrozumieć technikę wykonania ćwiczeń, czy poprawić jakość ruchu. Z radością podpowiemy ci jak zaadaptować się do obecnej sytuacji i treningu w domu, parku, czy ogródku.


Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną konsultacją - napisz do nas maila na kontakt@akademiawgr.pl albo skontaktuj się z nami przez stronę Akademii na fb. Dla członków AWGR ONLINE mamy niższe stawki!